Це річкове ссавець мешкає тільки в Янцзи, за що й отримав таке прізвисько. Багато плутають цього дельфіна з китайським білим, але насправді це різні види. На сьогодні Байджі офіційно вважається померлою два роки тому. До зникнення рідкісного виду призвела стрімка індустріалізація Китаю. У 2006 році дослідники намагалися знайти в річці хоча б одного такого дельфіна, але їм це не вдалося. Але на наступний рік китайський фотограф зміг зафіксувати прекрасне тварина. Скільки залишилося живих дельфінів - сказати не може ніхто. Якщо вони і не вимерли, то їх залишилося не більше 13 особин.
Сьогодні цей унікальний вид можна зустріти виключно в неволі. Небезпечний хижак придбав золотистий забарвлення завдяки рецесивному гену. Уперше люди зустрілися з таким тигром на початку XX століття. Спершу незвичайне забарвлення пояснювався тим, що він розвинувся у невеликої групи тварин. Ті мешкали на землі з великим вмістом глини, а золотистий колір допомагав при полюванні. Але ця теорія залишилася недоведеною. Вчені з'ясували, що в умовах утримання невеликої групи в неволі поява такого кольору могло б статися. Носії рецесивного гена золотого кольору треба було скреститься зі своїм потомством, що і сталося в неволі. Цей тигр родом з Бенгалії, будучи близьким родичем амурської різновиди. Як і білі тигри, ці істоти генетично забруднені генами амурського білого тигра Тоні. Він взагалі є спільним предком для всіх білих тигрів в Північній Америці. Поширена помилка свідчить, що золотисті тигри з'явилися завдяки схрещуванню амурських тигрів з бенгальськими. Всього сьогодні у неволі в різних зоопарках по всьому світу перебуває близько 30 тварин з таким забарвленням.
У сірого вовка є свій незвичайний близький родич - Червоний вовк. Правда він вважається вимерлим ще з 1980 року. Але чоловік встиг зберегти в неволі 20 особин. З тих популяція хижака збільшилася до 207 волков. Коли червоних вовків випустили зграю на волю, вони змогли успішно там прижитися. Зараз в природі мешкає близько 100 цих хижаків. Полювати на них суворо заборонено. Від звичайних вовків цей різновид відрізняється своїм забарвленням, пухнастою шерстю і більш довгим хвостом, який практично стосується землі. Мешкає червоний вовк в Азії від Тянь-Шаню і Алтаю до Китаю, Індії та Малайзії. Цей звір воліє жити в горах, піднімаючись на висоту до 4000 метрів.